IV Turniej z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty

Zawodnicy naszego klubu w dniu 26.10.2019 roku wzięli udział w IV Turnieju z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Nr 3 w Olsztynie. Turniej odbywał się z podziałem na przedszkola, szkoły podstawowe kl. I-IV i V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. W tym roku była bardzo duża frekwencja, bo równocześnie w czterech grupach turniejowych grało blisko 400 zawodniczek i zawodników z kilkudziesięciu szkół z całego Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Wyniki naszych orłów przedstawiają się następująco:

1. Szkoły ponadpodstawowe – ilość uczestników - 36

• Szymon Kraśniewski – II m-ce (5,5 pkt)

• Olaf Gałęziewski – VIII m-ce (5 pkt)

• Jakub Lewandowski – XVI m-ce (4 pkt)

• Damian Rudziński – XIX m-ce (3,5 pkt)

• Szymon Sarbiewski – XXXII m-ce (2 pkt)

2. Szkoły podstawowe (kl V-VIII) – ilość uczestników – 119

• Maciej Kraśniewski – II m-ce (6 pkt)

• Michał Kulawik – XXIII m-ce (5 pkt)

• Zofia Kraśniewska – 48 m-ce (4 pkt) – IX wśród dziewczynek

• Jakub Zieliński – 97 m-ce (2 pkt)

3. Szkoły podstawowe (kl I - IV) – ilość uczestników – 141

• Antoni Kopański – 56 m-ce (4 pkt)

• Bartosz Kopański – 66 m-ce (4 pkt)

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i gratulujemy szczególnie Maćkowi i Szymonowi wysokich 2 miejsc. Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach i mistrzostwach.